fryzjer

Oferta naszego salonu obejmuje zabiegi takie jak:
- strzyżenie damskie, męskie i dzieci
- modelowanie
- farbowanie: koloryzacja, baleyage, kontrasty, pasemka i ombre
- trwala – klasyczna i cegiełkowa
- podnoszenie włosa u nasady
- czesania okolicznościowe i ślubne
- prostowanie keratynowe
- przedłużanie włosów
- rytuały pielęgnacyjne i zabiegi rekonstrukcji włosa

Zabiegi są dobierane indywidualnie do każdego klienta, uwzględniając zasady profesjonalnego wizażu i stylizacji. Oferujemy również szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Aby efekt naszej pracy utrzymywał się na włosach jak najdłużej polecamy kosmetyki do pielęgnacji domowej.
 NOWOŚĆ!!! zabieg Magic Botox na włosy!

botox

Skład zabiegu Botox oparty jest na aktywnych związkach takich jak: kwas hialuronowy, naturalny kolagen, keratyna i olej arganowy. Zapewniają one włosom gładkość, miękkość i nawilżenie. Zabieg sprawia jednocześnie, że cienkie włosy nabierają witalności, stają się grubsze i bardziej eastyczne. Włosy grube i puszące się odzyskują maksymalne wygładzenie.

Serdecznie polecamy!!!

 

•  PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODĄ Hair Talk Extensions

wlosy przedluz

Zastanawiałaś się kiedyś na czym polega przedłużanie włosów? W przypadku metody Hair Talk Extensions 3cm włosy na taśmie mocuje się do naturalnych włosów „na kanapkę”.Zagęszczanie włosów jeszcze nigdy nie było takie proste! Włosy na taśmach montuje się łatwo i szybko – a nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu.

Przedłużanie włosów metodą Hair Talk Extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów – „przejściowa” długość już nie musi być udręką. Załóż włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to Twoje rozwiązanie! Włosy na taśmach nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Przedłużanie czy też zagęszczanie włosów nie musi trwać godzinami. Włosy na taśmach zakłada się w niecałą godzinę. Ściągnięcie włosów na taśmie zajmuje chwilę i zostawia Twoje włosy w takiej samej kondycji jak przed usługą przedłużania włosów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zagęszczaniem włosów wypróbuj metodę Hair Talk Extensions - włosy na taśmie na pewno spełnią Twoje oczekiwania.